DRZWI

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu. Na jego Dobór odpowiedniego koloru, wzoru czy przeszklenia dopasowanego do stylu począwszy od prostych i klasycznych rozwiązań, po nowoczesność z nutą ekstrawagancji, to trudne zadanie. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze. W naszej ofercie posiadamy drzwi różnych producentów.Prócz estetyki bardzo ważnym aspektem w wyborze jest zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia oraz izolacji termicznej. Oferujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne wejściowe, antywłamaniowe czy też przeciwpożarowe. Posiadamy także drzwi wewnątrzlokalowe, które świetnie dopasowują się do charakteru wnętrza.

Nasze drzwi drewniane wykonane są z sosny lub meranti. Stosowane drewno klejone jest trójwarstwowo o grubości 68 mm, zarówno skrzydło jak i rama. Wewnątrz jest wypełnienie sklejką wodoodporną oraz pianka 2 cm.
Specjalne regulowane, włoskie zawiasy exacta gwarantują prawidłowe ułożenie drzwi. Nie musimy martwić się już o hałas i chłód z zewnątrz ponieważ konstrukcja wypełnienia drzwiowego charakteryzuje się doskonałą izolacją akustyczną oraz termiczną dzięki izolacji poliuretanowej. Szyba od zewnątrz jest bezpieczna (3,3,1), od wewnątrz reflex "brąz" (jeżeli w pomieszczeniu jest ciemniej to szyba działa jak lustro). Próg jest aluminiowy lub dębowy do wyboru.