PRODUKTY

 DRZWI WEJŚCIOWE DO DOMÓW

  Drzwi to wizytówka każdego domu. Dobór odpowiedniego koloru, wzoru czy przeszklenia dopasowanego do stylu począwszy od prostych i klasycznych rozwiązań, po nowoczesność z nutą ekstrawagancji, to trudne zadanie. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze. W naszej ofercie posiadamy drzwi różnych producentów. Prócz estetyki bardzo ważnym aspektem w wyborze jest zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia oraz izolacji termicznej. Oferujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne wejściowe, antywłamaniowe czy też przeciwpożarowe. Posiadamy także drzwi wewnątrzlokalowe, które świetnie dopasowują się do charakteru wnętrza.  Nasze drzwi drewniane wykonane są z sosny lub meranti. Stosowane drewno klejone jest trójwarstwowo o grubości 68 mm, zarówno skrzydło jak i rama. Wewnątrz jest wypełnienie sklejką wodoodporną oraz pianka 2 cm.
Specjalne regulowane, włoskie zawiasy exacta gwarantują prawidłowe ułożenie drzwi. Nie musimy martwić się już o hałas i chłód z zewnątrz ponieważ konstrukcja wypełnienia drzwiowego charakteryzuje się doskonałą izolacją akustyczną oraz termiczną dzięki izolacji poliuretanowej. Szyba od zewnątrz jest bezpieczna (3,3,1), od wewnątrz reflex "brąz" (jeżeli w pomieszczeniu jest ciemniej to szyba działa jak lustro).Próg jest aluminiowy lub dębowy do wyboru.


                         OKNA

  Jednym z najważniejszych elementów naszych domów i mieszkań są okna. One pomagają utrzymać izolację cieplną oraz akustyczną na wysokim poziomie. Dlatego też pragniemy zaoferować Państwu okna najbardziej znanych producentów między innymi takich jak Śląska Fabryka Okien czy Dobroplast. Prócz wspomnianej stolarki PCV oferujemy okna drewniane. Szeroka gama kolorów, deseni i kształtów zadowoli najbardziej wyszukane gusta. U nas znajdziecie Państwo okna od 5- cio nawet do 8-mio komorowych o szerokości do 90mm. Dodatkowo oferujemy wszelkiego rodzaju akcesoria dodatkowe do okien jak: nawiewniki okienne, parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również roletki wewnętrzne tekstylne, żaluzje poziome i pionowe oraz moskitiery.


        ROLETY WEWNĘTRZNE

  Rolety materiałowe  w kasetkach to wyjątkowo estetyczne osłony okienne. Jedną z ich największych zalet jest funkcja zabezpieczająca tkaninę. Materiał po zwinięciu w kasecie jest doskonale chroniony przed kurzem i zabrudzeniami. Wewnętrzne rolety montowane są do skrzydła okna. Posiadają prowadnice boczne, które utrzymują tkaninę zawsze w tej samej odległości od skrzydła.

Prowadnice sprawiają, że okno jest szczelnie zasłonięte – nie powstają prześwity po bokach tkaniny, a doskonale licowanie się zasłony z oknem sprawia, że stanowi ona jedną całość ze skrzydłem okiennym. Kasetki i prowadnice występują w różnych kolorach – także drewnopodobnych – idealnie dopasowanych do najmodniejszych kolorów systemów okiennych. Poza ogromną wygodą i funkcjonalnością tego systemu należy wspomnieć, że jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne.


PARAPETY

Wytwarzane z kamienia naturalnego parapety wewnętrzne stanowią estetyczne i trwałe wykończenie okien w Twoim domu. Materiał, z którego są wykonane imituje wygląd kamienia naturalnego, za to jest od niego lżejszy. Stale zyskują na popularności ze względu na swoje właściwości.

DRZWI WEJŚCIOWE DO MIESZKANIA

Drzwi wejściowe  to wizytówka i bezpieczeństwo Twojego mieszkania. W ofercie mamy drzwi na każdą kieszeń. Akustyczne i antywłamaniowe
w bogatej wersji kolorystycznej.